مجموعه فرهنگی امام صادق (ع) نهادیست مردمی. این مجموعه در سال ۱۳۶۴ شمسی، با ارشادات و راهنمایی های استاد علامه محمدرضا حکیمی و با اشراف و سرپرستی حجت‌الاسلام سید علی محمد حیدری، و با کوشش تنی چند از روحانیون ،پزشکان و پیشه وران تاسیس گردید. نهاد فوق مشتمل بر واحد های متعدّد فرهنگی، اجتماعی، کتابخانه، […]

مجلس درگذشت دکتر سید محمد سلیمانی

ارسال شده در تاریخ ۲۱ دی ۱۳۹۰

شامگاه پنج شنبه ۱۵/۱۰/۹۰ پس از نماز مغرب و عشاء، مجلس قرائت فاتحه ای به مناسبت درگذشت شادروان دکتر سید محمد سلیمانی در نماز خانه مجموعه فرهنگی امام صادق (ع) میبد برگزار شد. دکتر سلیمانی دارای شماره ۳۷۱ نظام پزشکی و مدرک دکترای پزشکی در رشته های تخصصی چشم پزشکی و گوش و حلق و بینی  و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران بود. ایشان مدتی نیز ریاست بیمارستان فارابی تهران را برعهده داشت. اهل خیر و کمک به نیازمندان و عاشق کتاب بود. وی پیش از مرگ کتاب های خود را به کتابخانه مجموعه فرهنگی امام صادق(ع) میبد اهداء کرد.
در این مجلس فاتحه که جمعی از فرهیختگان، اعضاء و مسئولین مجموعه و دوستان و آشنایان با آن مرحوم حضور داشتند آقای فلاح به ذکر مصائب ابا عبدالله الحسین پرداخت و سپس حجت الاسلام حاج شیخ محمود امامی سخنرانی کرد.

Print Friendly

یک نظر بگذارید