مجموعه فرهنگی امام صادق (ع) نهادیست مردمی. این مجموعه در سال ۱۳۶۴ شمسی، با ارشادات و راهنمایی های استاد علامه محمدرضا حکیمی و با اشراف و سرپرستی حجت‌الاسلام سید علی محمد حیدری، و با کوشش تنی چند از روحانیون ،پزشکان و پیشه وران تاسیس گردید. نهاد فوق مشتمل بر واحد های متعدّد فرهنگی، اجتماعی، کتابخانه، […]

گروه پژوهش

بخشی از فعالیت مجموعه فرهنگی امام صادق(ع)  میبد به فعایت های پژوهشی مربوط است. در این بخش پژوهش گران و دانش آموختگان جوان با شیوه های پژوهش در موضوعات دینی آشنا گشته و در زمینه های مورد نظر به کارهای پژوهشی می پردازند. تا کنون بخشی از کارهای این گروه به چاپ رسیده، یا در دست چاپ و یا در حال آماده سازی است. مجموعه ی چکیده سازی کتاب های مفید و تأثیر گذار با عنوان «کتاب امروز» در ده ها جلد یکی از کارهای این بخش می باشد که در دست انتشار است. حجت‌الاسلام حسین انصاری مسئولیت تأسیس و مدیریت بخش پژوهش را بر عهده دارد.

 

در این بخش همراه با انجام پروژه های پژوهشی، کلاس هایی نیز در جهت ارتقاء سطح تحقیقات و کارایی پژوهشگران برپا می شود. به زودی بیوگرافی برخی از پژوهشگران همکاری کننده با مجموعه ی فرهنگی امام صادق(ع) میبد در همین صفحه در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.